تبلیغات
خبرنامه آنلاین پیام نور - هشدارهای جدید به متقاضیان فراگیر پیام‌نور/عدم درج عنوان«فراگیر» در مدرك فارغ‌التحصیلان
خبرنامه آنلاین پیام نور
online-tpnu.mihanblog.com

دبیر شورای عالی اطلاع‌رسانی دانشگاه پیام نور گفت: داوطلبان ثبت‌نام در دوره‌های فراگیر صرفا از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنند و به تبلیغات موسسات غیر مجاز توجه نکنند.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مقداد محمودی با اشاره به آغاز ثبت‌نام دوره‌های فراگیر از روز چهارشنبه 12 مهرماه با بیان اینكه دانشگاه پیام نور از دو طریق کنکور سراسری و دوره های فراگیر دانشجو پذیرش می‌کند، اظهاركرد: تنها تفاوت این دو شیوه، فقط منابع امتحانی کنکور آن است و هر دو توسط سازمان سنجش برگزار می‌شود.

وی با بیان اینكه برخی از موسسات غیرمجاز فراگیر با بیان اینکه داوطلبان صرف حضور در این کلاسها و کسب نمره قبولی، دانشجوی دانشگاه پیام‌ نور می‌شوند با دریافت مبالغ بالا موجب تشویش افکار داوطلبان شده‌اند، تاكید كرد: علی رغم برخی تبلیغات، دانشگاه پیام نور هیچ نوع ورودی بدون کنکور و آزمون ندارد.

حضور در کلاسهای آمادگی دوره‌های فراگیر برای داوطلبان اجباری نیست

وی با اشاره به انتخاب سوالات آزمون دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور از کتب درسی معرفی شده، گفت: حضور در کلاسها برای داوطلبان دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور اجباری نیست و اگر داوطلبی کل کتابهای معرفی شده در دفترچه را به دقت مطالعه کند در آزمون موفق خواهد شد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور یادآور شد: ثبت نام امسال دوره های فراگیر کاملاَ الکترونیکی بوده و داوطلبان برای دریافت دفترچه به سایت دانشگاه نیوز به نشانی www.daneshgahnews.com و کارت ثبت‌نام باید به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند.

وی خاطرنشان کرد: امسال برای اولین بار،با یکبار آزمون برای دو نوبت بهمن 91 ومهر92 دانشجو پذیرش می شود.


نوع ورودی داوطلب در مدرک تحصیلی دانشگاه پیام نور درج نمی شود

وی در پاسخ به سوالات بر خی از داوطلبان در خصوص مدرک تحصیلی دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور گفت: نوع ورودی داوطلب در مدرک تحصیلی وی درج نمی شود و مدرک دوره‌های فراگیر ارزش استخدامی و ادامه تحصیل در داخل وخارج از کشور دارد.

وی درباره تبلیغات موسسات فراگیر در سطح شهر نیز اظهارداشت: داوطلبان هیچ الزامی برای ثبت نام در این موسسات ندارند و صرفاَ برای ثبت‌نام باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. این موسسات کلاس های آمادگی کنکور هستند و هیچ گونه وابستگی به دانشگاه پیام نور ندارند.

محمودی با بیان اینکه شرط ورود به دانشگاه پیام نور شرکت در کنکور سازمان سنجش و قبولی در آن است نه شرکت در کلاسهای موسسات فراگیر گفت: تایید این موسسات کار وزارت علوم است و هیچ ارتباطی با دانشگاه پیام نور ندارند لذا داوطلبان باید به سایت وزارت علوم مراجعه کنند.

وی درپایان خاطرنشان كرد: سایت دانشگاه نیوز به نشانی www.daneshgahnews.com و سامانه پیامک 10000022442053 آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبان می باشند.

طبقه بندی: اخبار سایت دانشکده و دانشگاه، 
ارسال توسط سعید پارسا
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
Online User What is my IP address?