تبلیغات
خبرنامه آنلاین پیام نور - جزییات آزمون‌های پیام نور اعلام شد/ ثبت‌نام از هفته آینده
خبرنامه آنلاین پیام نور
online-tpnu.mihanblog.com

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور شرایط و ضوابط، تاریخ و نحوه ثبت‌نام در آزمون دوره‌های فراگیر كارشناسی ناپیوسته، كارشناسی پیوسته و كارشناسی ارشد سال 1391 دانشگاه پیام نور را تشریح كرد.

دكتر حسین توكلی در گفت‌و‌گو با ایسنا، در این رابطه اظهار كرد:ثبت نام آزمون ‌فراگیر كارشناسی ناپیوسته، كارشناسی پیوسته به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از ساعت 9 صبح روز یكشنبه 9 مهر آغاز و تا یكشنبه 16 مهر پایان می‌پذیرد.

وی افزود: همچنین ثبت‌نام از داوطلبان متقاضی شركت در آزمون دوره‌های فراگیر كارشناسی ارشد پیام نور از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 12 مهر آغاز و در پایان روز پنجشنبه 20 مهر پایان می‌پذیرد.

دكتر توكلی تصریح كرد:‌ اطلاعیه سازمان سنجش حاوی شرایط و ضوابط،تاریخ و نحوه ثبت‌نام در دوره‌های مذكور بر روی سایت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

همچنین دكتر معتمدی معاون آموزشی دانشگاه پیام نور ب ابیان اینكه آزمون فراگیر امسال دانشگاه پیام نور 24 آذر ماه برگزار می‌شود، گفت: امسال از طریق آزمون فراگیر هم برای بهمن و هم برای مهر ماه سال 92 دانشجو پذیرش خواهد شد.

وی افزود: دانشجویانی كه تحصیل آن‌ها در 31 دی ماه سال 91 تمام شود و در آزمون فراگیر پذیرش شوند می‌توانند از بهمن ماه به عنوان دانشجویان جدید فراگیر پذیرش شوند. همچنین دانشجویانی كه درس آن‌ها تا 31 دی ماه سال 91 پایان نیابد در مهر ماه سال 92 به عنوان دانشجوی فراگیر پذیرش خواهند شد.

معتمدی تاكید كرد: بر این اساس دانشجویان پیش‌دانشگاهی و همچنین دانشجویان شاغل در سال آخر نیز می‌توانند در آزمون فراگیر شركت كنند و پس از پایان درسشان و در صورت قبولی در مهر ماه سال 92 در دانشگاه پیام نور پذیرش خواهند شد.

معاون دانشگاه پیام نور در خاتمه با بیان اینكه پذیرش بر اساس ظرفیت است، در خصوص ظرفیت‌های آزمون امسال به ایسنا گفت: بر این اساس در مقطع كارشناسی در هر رشته محل بین 30 تا 50 نفر پذیرش خواهند شد. همچنین در مقطع كارشناسی ارشد نیز 15 نفر به صورت آموزش محور و 15 نفر به شیوه آموزش و پژوهش‌ محور پذیرش خواهند شد.
طبقه بندی: خبرهای داغ، 
ارسال توسط رضا کیومرثی ( تیم مدیریت )
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
Online User What is my IP address?